Davetiye Tercihi

13 Nis
13 Nisan 2014

davetite1
Kaliteyi misyon edinmiş personeli ile davetiye sektörü artık ülke sınırlarını aşan bir isme sahip. Azerbaycan şubemiz, Türkiye’den sonra ikinci şubemiz olma özelliğini taşıyor. Türkiye’de edindiğimiz tecrübelerle Azerbaycanlı müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Azerbaycan halkının bizimle ilgili yorumları ise bize işimizi iyi yapmanın mutluluğunu yaşatıyor.

Yoğun Türk nüfusunun yaşadığı Almanya’da da hemşerilerimiz, Mira Davetiye, dedi. Aldığımız sayısız siparişi özenle hazırlayarak ilettiğimiz gurbetçilerimiz hem ürünlere olan memnuniyetlerini hem Almanya içinden gelmiş gibi hızlı teslim edildiğini hem de fiyatların cazipliğini her fırsatta bize iletmekteler. Dünyanın dört bir yanında yaşayan Türklerin tercihi davetiye, müşterilerinin yaptığı tavsiye reklamları sayesinde gittikçe daha fazla aranan ve tercih edilen bir marka olma yolunda.

Bizim görüşümüz, iyi ürün ortaya koyanın reklam ihtiyacı azalır. Çünkü müşteri memnuniyeti en iyi reklamdan bile daha iyidir. İşletmemizi tavsiye üzerine arayan müşterilerimizin sayısı diğer müşterilerimizin sayısının hep üstünde olmaktadır.

Müşteri memnuniyeti düsturu ile yola çıkan işletmemiz artık dünyanın her yerine ürünlerini ulaştırmaktadır. Sınırları kaldırdık. Siz isteyin, biz gönderelim.