Davetin Önemi

15 Nis
15 Nisan 2014

davetite2Davet sözcüğü kültürümüzde önemli bir yer tutar. Hakkında onlarca atasözü ve deyim oluşmuş olması da bunun en önemli kanıtlarındandır. Çünkü diller, önemli gördükleri konularda bolca deyim ve atasözü üretirler.

Dilimizde peygamberler davetçi olarak anılırlar. Çünkü yaptıkları işin bir davet işi olduğu kabul edilir. İnsanlar birbirini sükûnete, aklıselime, barışa v.s. davet ederler. Mahalle davetleri verilir, komşular evlerde ağırlanır. Beklenmeden gelenlere davetsiz misafir denir. Bizim için davete icabet şarttır.

Gördüğünüz gibi davet sözcüğü bunca kalıp sözün içine yerleşmiş, önem verilmiş bir sözcüktür. Biz de iyi bir davetiyeci olarak, davetin önemine binaen davetiyeciliği önemsemekteyiz.

Dürüst alışverişin, işi ve müşteriyi önemsemekle başlayacağını düşünmekteyiz. Bundan dolayıdır ki ürünlerimiz hayatınızın en güzel gününü biraz daha güzelleştirmek maksadıyla itina ile hazırlanıp söz verdiğimiz vakitte elinize ulaştırılmaktadır. Ayrıca hiçbir yerde bulamayacağınız sayıda ürün seçeneği ile gönlünüzdeki davetiyeyi yaptırma fırsatını yakalayacaksınız. Yapacağınız araştırmalar, fiyatlarımızın piyasanın en uygun fiyatlarından bile daha uygun olduğunu size anlatacaktır. Devir, kaliteyi ucuza alma devridir.