Davetiye

11 Nis
11 Nisan 2014

davetiye2

Alışveriş dediğimiz aktivite bundan on yıl öncesine kadar bulunduğumuz şehirde ne varsa onu almak, başka şehirlerde daha iyisi olduğunu bilsek bile şehrimizdekilerle yetinmek demekti. Oysa günümüzde, bilişim çağında, beğendiğimiz bir şey dünyanın diğer ucundaysa dahi bizim için ulaşmak o kadar da zor değil. Bu, insanlarda, uzakta da olsa kaliteyi arama eğilimi yarattı. İnternetten alışveriş son on yılın en popüler kavramlarından biri.

Ancak birçok insan internetten yaptığı alışverişten memnun kalmayıp bir daha bunu tekrarlamıyor. İstenilen ürünün resimlerdeki gibi çıkmaması, ürün özelliklerinin yazılanlarla ilgisinin olmaması, söylenen tarihlerde müşteriye ulaşmaması, oluşan sorunlardan sadece bir kısmı.

Mira Davetiye tüm bu güncel sorunları inceleyip müşterilerine bunları yaşatmamak üzere kurulmuş bir işletmedir. Dünyanın birçok yerine özenle gönderdiği birbirinden seçkin davetiyelerle müşterilerinin her zaman takdirini toplamıştır. İnternet sitemizdeki müşteri yorumları bölümü bizimle iş yapan değerli müşterilerimizin çok değerli teşekkür mesajları ile dolup taşmaktadır. Kalitemizi tüm bunların gururunu yaşayarak her geçen gün arttırmaktayız. Öncelikli misyonumuz hoş bir sadâ bırakmak.