Değişik Düğün Davetiyeleri

23 May
23 Mayıs 2016

Düğün davetiyeleri arasında genel benzerlikler olduğu gibi çiftleri arzularına hitap eden küçük farklılıklar da mevcuttur. Bu farklılıklar genel çoğunluk için bir anlam ifade etmeyebilirken, evlenecek çift için çok büyük anlamlar içerebilir. Bu yüzden her çift kendisi için değişik düğün davetiyeleri inceleyerek, düğün davetiyeleri fiyatlarını göz önünde bulundurur ve bu değişik davetiyelerden birini kendi düğünü için seçer.

Şimdi biz temalarıyla birbirinden farklı bazı modelleri size sunarak düğün davetiyesi seçme işinizi kolaylaştırmak ve sizlere fikir vermeyi umuyoruz.

liva-4029

Liva Davetiye 4029 kodlu bu model, tipik bir yaz davetiyesi modelidir. Yaz düğünü için gerekli tüm ayrıntıları görebileceğimiz davetiyeyi yaz düğünü yapmayı düşünen çiftlere bu hesaplı davetiyeyi öneriyoruz.

armoni-times-16242-1

Armoni Times 16242 kodlu bu model ise eskiye özgü retro tarzı ve okuryazar temalı tasarımıyla elegant bir modeldir. Telgrafa benzetilen tasarım retro davetiye modelleri arasında düşünülebilecek şık bir model.

liva-4026-1

Damga ile mühürlenen bir zarf temalı davetiye zarfı etnik kültürlere özgü renkli kuş tüyü figürleriyle süslenen Mira Davetiyeye ait Liva davetiye 4026 kodlu yukarıdaki model ise vintage davetiye modellerine ait bir örnek oluşturmaktadır.

 

Tags: , , , , , , , ,