Egzotik Ortam Düğünü

08 Şub
08 Şubat 2014

Egzotik Ortam Düğünü İçin Uygun Adaylar mısınız? Karar Vermeden Önce Kendinize Aşağıdaki Soruları Sorun.

Nişanlı bir çifti egzotik yer düğünü adayları yapan şeyler nedir? Bazı gelin ve damatlar evliliğe karar verdikleri ilk andan itibaren düğünlerini yaşadıkları kentte yapmayacaklarını bilirler, onlar için uzak bir yerde evlenmek daha iyi bir seçimdir. Bir çok çift daha nişanlanmadan önce bir adada evlenmeye karar verdiklerini söylemiştir.

Son akım bu !

Bazı gelinler çok önceden beri hep evlilik yeminlerini ayakları kuma değerken etmeyi düşünür, bazılarıysa karlar yağmış bir dağ tepesinde. Bir çok yeni nişanlı çift de özellikle de ikiside aynı yerde yaşıyorsa ilk başından beri düğün merasimlerini yaşadıkları yerde yapmayı planlarlar. Yaklaşık 400 konukla ve aileleriyle beraber mutlu sona ermeyi düşünürler. Tüm düğün seçeneklerini etraflıca düşünmek yerinde olur.

Bu yıl bize danışan çoğu insan özellikle de yılın bu zamanında yani çoktan nişanlanmış olanlar bir ada düğününü seçenekleri arasına almışlar. Şu an yer seçeneklerini değerlendiriyorlar.

Egzotik yer düğünü için danışan çiftleri oldukça eğitimli kişiler oluşturmaktadır. Bu kişiler organizasyon firmasıyla çalışmaya karar vermeseler bile firmayı arayıp gerçek mi sahte mi olduklarını araştırmaktadırlar ve adada hiçbirşeyin ücretsiz olmadığını görerek kararların vermektedirler.

Düğünü için büyük bir hotel seçen kişiler hotelin onlardan talep ettiği olması gereken minimum davetli oranını sağlamak için davetlilerin tüm konaklama masraflarını da karşılayabiliyorlar. Bu otellerde herşey dahil olduğundan eğer sizi böyle bir düğüne davet ederlerse herşeyin sınırsız görünmesinden etkilenmeyin, çünkü siz bunu zaten ödüyorsunuz.

Seçtiğiniz düğün yeri neredeyse orada yerleşmiş deneyimli bir düğün planlamacısının bulunduğu iyi bir danışma merkezi size yapılması gerekenleri en doğru yoluyla yapmanız için yol gösteren ya da en azından en doğru bbilgiyi verendir.

Büyük bir şehir merkezindeki bir tatil düğünü planmacısı pek inandırıcı gelmemektedir. Bu konuda sizi şöyle ikna edebilirim;

Bazı tatil planlamacıları sizi gideceğiniz yerde yerel kıyafetlerle karşılayacak insanlar olduğunu söyler ama oraya gidince sizi karşılayan hiç kimseyi göremezsiniz ya da size oradan biri tarafından planlamacıya bahsedilmiş yerel müzik yapan müzisyenler ortada yoktur. Ancak yerel olacak olan pek çok şey olacağına emin olabilirsiniz.

Tags: , ,