Tag Archive for: kristal davetiye

Hareketli Davetiyeler

30 May
30 Mayıs 2017

Hareketli davetiye, bir davetiye modelinde anlatılmak istenen bir kaç detayın hareket ettirilebilmesiyle oluşan bir davetiye çeşididir. Davetiyeye bir hareketlilik kazandırarak mizahi bir yön de katar.

Armoni Times 16253 kodlu yukarıdaki davetiye modeli, kenarındaki kırmızı kurdelenin çekilmesiyle davetiye üzerindeki figürlerin hareketi sağlanmış.

Ela Davetiye 101242 kodlu yukardaki modelde, bir motorsiklet üzerindeki gelinve damadın, pembe organze kurdelenin çekilmesiyle hareket ettiği ve ilerlediği görülüyor.

Kristal Davetiye 70125 kodlu yukarıdaki modelde, bir ağacın dalındaki salıncakta sallanan bir gelin ve damadın, pembe kurdelenin çekilmesiyle hareket etmesi ve kalp içinde ilerlemesi görülüyor.

 

 

Kristal Davetiye 70194

05 Eyl
05 Eylül 2016

Davetiye modelleri arasında yolunuzu kaybettiyseniz sizlere hem modeli hem de fiyatıyla uygun gelebilecek bir modeli Kristal Davetiye 70194 kodlu modeli tanıtmak istiyorum.

Modelindeki takvim detayıyla oldukça güncel bir tasarımı olan model, tasarımındaki diğer detaylarla da gözü fazla yormayan sadeliğe sahip.

Gelin damadın düğün tarihlerinin belirtildiği tarih detayının davetiye kapağında yer almasıyla bir ömür hatırlara kazınacak bir tarih hissini de yaşatıyor.

Davetiye kapağına yapılan iki adet bisiklet figürüyle son zamanlardaki vintage akımından da esinlenilenilmiş model hem geçmiş hem de günümüze köprü kuracak modeller arasında.

Fiyatının ekonomikliğiyle her alıcıya kolaylık sağlayan Kristal davetiye 70194 kodlu modeli evlenecek tüm çiftlere öneriyorum.

Davetiye mi Evlilik Cüzdanı mı?

07 Oca
07 Ocak 2016

O en özel gününüz için seçeceğiniz davetiyede bambaşka bir taraf olsun istiyorsanız, evlilik cüzdanı davetiye belki sizin için bir seçenek olabilir.

Kartonunun evlilik cüzdanı rengi ve görünümüyle davetlilerde tam bir evlilik cüzdanı izlemini uyandıran bu davetiye, hem mizahi hem de anlamlı bir davetiye olarak çiftler için bir tercih olmaktadır.

Davetiyenizi yıllar sonra elinize alıp baktığınızda yüzünüzde de hoş bir tebessüm oluşturacak bu evlilik cüzdanı davetiye Kristal Davetiye markasının 60207 kodlu  modelidir. Bir çok davetiye firmasında kolayca bulunabilecek bir modeldir.