Sünnet Davetiyesi

18 Nis
18 Nisan 2016

Erkek çocuğu olan çoğu çift için sünnet töreni ayrı bir önem taşır. Bazı çiftler bu olay için bir tören düşünmezken, geleneksel olarak sünnet ettirmek etkinliği bir törenle kutlanmaktadır.

Davet etme metodlarının hızla geliştiği günümüzde artık kapı komşumuza bile davetiye verme ihtiyacı hissediyoruz. Bu yüzden her etkinlikte olduğu gibi sünnet törenlerinde de sünnet davetiyeleri yaptırılmaktadır.

Sünnet davetiye sözleri 2016 yılı seçenekleri arasından sünnet  yazıları seçilip sünnet davetiyeleri bastırıldıktan sonra davet etme işlemi başlar. Düğün davetiyelerinin aksine sünnet davetiyeleri sünnet düğününden 15-20 kadar önce davetiyeler dağıtılmaktadır.

3929

Klaket davetiye 3929

1110

Klaket davetiye 1110

Örnek sünnet yazıları;

  • Ailemin tek oğluyum Babamın sağ koluyum Hey büyüklerim Bende adam oluyorum Laf aramızda ya Birazda korkuyorum Bu mutlu günümüze Sizleri de bekliyorum.
  • Hz. Peygamberin emridir sünnet Bana da nasip oldu bu mürvet Duyanlar duymayanlara duyursun Arzu eden herkes sünnetime buyursun.
  • İyi günde ve kötü günde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımızı oğlumuzun Sünnet Merasimine bekliyoruz.
Tags: , , ,