Anaokulu yılsonu davetiye örnekleri

10 Ağu
10 Ağustos 2017

Anasınıfını Bitirmek

3 6 yaş arasındaki çocukların en önemli kutlamasıdır diyebiliriz. Okul öncesi eğitimi çocukların ilkokula başlamalarına güzel ve sağlam bir temel oluşturması için bir gerekliliktir. Bu dönemde çocuk paylaşmayı kendi kendine yemek yemeyi oyun oynamayı yaramazlık yapmamayı ödev yapmayı buna benzer birçok aktiviteyi kendi başına yapabilmeyi öğrenir. Okul öncesi eğitimi almayan çocuklarla alan çocuklar arasındaki fark ilkokul başlandığı zaman daha net görülebilmektedir.

Anasınıfından Mezuniyet

Okul öncesi genellikle iki yıl sürer çocuk bu iki yılın sonunda bu dönemi tamamlar ve ilkokula gideceğini öğrenir. Bu dönem bittiğinde dönemin sonunda bazı kutlamalar yapılır bu kutlamaların amacı da çocukları eğlendirmek güldürmek ve onları mutlu etmektir. Bu kutlamalar için bir sürü öğretmen hazırlanır çocukları çalıştırır onlara dans gösterisi yaptırır oyunlar oynatır yani anlayacağınız bu kutlamada çocukların hoşuna gidecek pek çok aktivite yapılır.

Eğlenceli Mezuniyet

Kutlama yapılacak ortam balonlarla süslenir, duvarlara resimler yapıştırılır kutlamada yenmesi için çocukların hoşlarına gidecek pek çok pasta kurabiye tatlı tarzı yiyecekler veliler tarafından hazırlanır veya sipariş verilir. Bu kutlamaya katılmadan önce velilere çocuklar aracılığıyla davet kartları gönderilir. Bu davet kartları çocukların hoşuna gideceği şekilde hazırlanır veya sipariş verilir. Davet kartlarının üzerlerinde balonlar oyuncaklar birçok şey olabilmektedir.  Davet kartları sadece hazır alınmayabilir velilerin veya çocukların özel bir isteği varsa  özel tasarıma göre de bu davet kartları hazırlanabilmektedir ancak ücretleri diğer davet kartlarına göre biraz daha fazladır.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir