Görmeye Değer Davetiyeler

04 Nis
04 Nisan 2018

Sünnet, düğün ve benzeri önemli günlerinizde, sevdiklerinizi davet etmek için, en güzel yöntem davetiye kartlarıdır. Davetiye kartları, her türlü davet şekillerinden önemlidir. Sevdikleriniz, davetiye kartı gelmediği zaman sitem ederler. Bu nedenle, davetiyeniz güzel olmalıdır. Besleme, vav, Osmanlı Tuğrası ve cami desenli dini İslami davetiyeler, birbirinden etkileyici renk seçenekleriyle firmamız tarafından hazırlanmaktadır. Armoni, Comcept, klaket, altın Osmanlı Tuğralı, Liva, popular, ekonom, Charisma, İstanbul siluetli cami, liva ve ebru kategorisinde basılan davetiyelerimiz, istediğiniz estetik özelliklere sahiptir.

Tuğralı Ferman Davetiyeler

Osmanlı tuğrası, Osmanlıya saygı gösteren ve seven herkesin tercih ettiği bir tasarımdır. Altın sarısı, bu kategoride en çok tercih edilen renktir. Ferman tarzı davetiyeler konusunda uzman olan firmamız, özel baskı yöntemleriyle, birbirinden etkileyici davetiyeler hazırlamıştır. Tuğralı davetiyeler, estetik ve zarif basım özellikleriyle, davetiye dünyasının en iyi ürünleri arasında yer almaktadır.

Davetiyenin Yeni Adı

Davetiye tasarımları içerisinde farklı bir yere sahip olan ferman davetiyeler, özel kutu ile veya ipiyle üretilmektedir. Nişan, düğün ve yemek bilgilerinin yanı sıra, gelin ve damadın isimlerinin yer aldığı bu davetiyeler, unutulmaz düğün hatıralarınızla birlikte, ömrünüzün sonuna kadar saklanacaktır. Her insanın için düğün günü, unutulmaz ve bir ömür boyu nesilden nesile aktarılan bir anı olarak kalır. Firmamızın etkileyici davetiye tasarımları ile mutluluğunuza mutluluk katmak sizin elinizdedir. Uygun fiyat avantajlarıyla, düğününüz için en iyi seçimi yapabilirsiniz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir