Kelebekli Davetiyeler

31 Tem
31 Temmuz 2017

Çeşit çeşit davetiye

Davetiye sitelerinde birçok davetiye modeli bulunmaktadır. Bu davetiye modellerinden en dikkat çekenlerden birisi de kelebekli davetiye modelidir. Kelebekli davetiye modelinde birçok davetiye modeli görülmektedir, bunlar; klaket davetiye, kelebekli ve mor çiçekli davetiye ekonomi 30042 kristal 70124 charisma 3238 popular 2720 kelebekli kalp mühürlü davetiye, kelebekli hasır ipli davetiye armoni times kelebek kuşaklı davetiye gibi kelebekli davetiyeler bölümünde sayfalarca uygun fiyatlı davetiye modeli görmek mümkündür.

Özellikler

Bu davetiye modellerinin özelliklerine gelecek olursak klaket davetiye modeli üzerinde kelebek ve çiçek deseni bulunan bir davetiyedir, bu davetiyenin fiyatı 0.36 kuruştur. Kelebek mor çiçekli davetiye modelinde beyaz davetiye zarfı içerisinde tek parça davetiye metni bulunmaktadır bu davetiye metninin mor çiçekler ve kelebekler resmedilmiştir. Bu davetiyenin fiyatı 0.37 kuruştur. Ekonomi 30042 adlı davetiye modelinde davetiyenin üzerinde sade bir kelebek motifi bulunmaktadır.

Bu davetiyenin fiyatı 0.41 kuruştur. Kristal 70124 adlı davetiye zarfsız bir model olarak tasarlanmıştır bu modelin üzerinde kabartma kelebek motifi bulunmaktadır. Bu davetiyenin fiyatı 0.51 kuruştur. Charisma 3228 isimli davetiyenin üzerinde sade mor bir kelebek bulunmaktadır sade ve zarif bir davetiye modelidir. Bu davetiye modelinin fiyatı 0.53 kuruştur. Kelebekli davetiye modellerinin fiyatları diğer davetiye modellerine göre daha uygun ve caziptir ve her zevke uygun davetiye bulmak bu bölümde mümkündür. Eğer kelebek ve çiçek desenini seviyorsanız bu davetiye modellerini tercih etmelisiniz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir