Komik Davetiye Örnekleri

03 Ağu
03 Ağustos 2017

Davetiyeler genellikle modern ve klasik biçimlerde tasarlanmaktadır. Düğünlerin önemi ile doğru orantılı olarak şık ve sade bir biçimde hazırlanan bu davetiyeler bazı durumlarda değişiklik gösterebilmektedir. Bu durumlardan ilki her çiftin klasik davetiye modellerinden hoşlanmama ihtimalidir. Bazı insanlar riske girmekten kaçındıkları için en güvenilir olan klasik davetiye modellerine yönelmektedir.

Bazıları ise bunun tam tersi olarak daha farklı olan davetiye tasarımlarını tercih etmekte ve o yönde seçimler yapmaktadır. İşte bu noktada devreye komik davetiye örnekleri girmektedir. Komik davetiye, ilginç, farklı ve eğlenceli olarak da adlandırılabilen bir davetiye modelidir. Bu tarz davetiyelerin amacı yalnızca gelin ve damadı değil davetlileri de etkilemektir. Bu yönü ile özel tasarımlara yönelmek isteyen birçok çiftin ilk tercihi komik davetiyelerden yana olmaktadır.komik davetiye

Gazete şeklinde olan komik davetiyeler

Komik davetiye örnekleri dendiğinde akla gelen belli başlı bir davetiye tasarımı yoktur. Bu tarz davetiyelerde hayal gücü ön planda olduğu için birçok farklı modeli bir arada bulabilmek mümkündür. Gazete şeklinde olan komik davetiyelerde bu tarz tasarımlardan bir tanesidir. Oldukça komik ve eğlenceli duran bu tarz davetiyeler bir gazetenin manşetiymiş gibi hazırlanmaktadır. Yazılan yazılar ve gazetenin ismi davetiyenin teması ile uyumlu olarak belirlenmektedir. Genellikle çiftin fotoğrafları ile süslenen gazete manşeti davetiyeleri oldukça farklı ve ilgi çekici bir seçim olacaktır.

Karikatürlü eğlenceli davetiyeler

Karikatürlü davetiyeler gazete şeklinde olanlara oranla biraz daha klasik olsa da gene de komik davetiyeler kategorisine girmektedir. Gelin ve damat figürlü bu komik davetiye modelleri düz kağıda baskı yapılabildiği gibi hareketli olan modelleri de mevcuttur. Hareketli olanlar çek çekli davetiyeler olarak bilinmektedir.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir